Lokalny Tramp Weterański

Przedstawiamy założenia cyklicznej imprezy dla miłośników motocykli i pojazdów zabytkowych organizowanej pod nazwą Lokalny Tramp Weterański.

W ramach imprezy planowany jest przejazd grupowy właścicieli motocykli i pojazdów zabytkowych z możliwością towarzyszenia rodzin.

Przejazd jednodniowy na trasie od 40-100 km po tzw. Okolicy, czyli do miejsc odległych od Lublina do ok. 50 km. (granice płynne zależne od kondycji i sprawności trampowiczów)

Ustalamy wcześniej trasę, czyli miejsce docelowe oraz miejsca po drodze do odwiedzenia, w których coś warto zobaczyć (zabytki architektury, przyrody, urokliwe miejsca, muzea, ekspozycje, ciekawostki lokalne, mogiły historyczne, etc).

Informacje o kolejnych Trampach będą ukazywały się cyklicznie na stronie internetowej, z podaniem kierunku wypadu, daty, miejsca i godziny zbiórki i wyjazdu. Oraz kontaktu na "przewodnika" Trampu.

Impreza ukierunkowana i z preferencjami motocykli zabytkowych.

Wszelkie koszty uczestnicy pokrywają we własnym zakresie (paliwo, posiłki, ewentualne bilety wstępu itp.)

Organizatorzy: Członkowie Stowarzyszenia LGW "Partyzant";
Uczestnicy: Członkowie Stowarzyszenia i ich rodziny, osoby postronne zainteresowane pojazdami zabytkowymi lub zainteresowane spędzeniem czasu w towarzystwie motocyklistów LGW.

Czas i miejsce: Impreza jednodniowa od startu z miejsca zbiórki do powrotu.

Cele Trampu:
Aktywne wykorzystanie posiadanych pojazdów zabytkowych do turystyki, rozjeżdżenie motocykli poremontowych;
Poznanie ciekawych tras i miejsc wartych odwiedzenia, które można by wykorzystać podczas ewentualnej organizacji Rajdów;
Integracja członków LGW;
Poznanie osób odwiedzających naszą stronę i zainteresowanych turystyką weterańską oraz poznaniem naszej grupy.

Po szczegółowe informacje organizacyjne, dotyczące pierwszej imprezy zapraszamy TU.

 

© LGW Partyzant