Jesteśmy pasjonatami dawnej techniki, historii i kultury. Szczególnym zainteresowaniem darzymy motocykle zabytkowe, które stały się naszą pasją życiową, przedmiotem szacunku i pożądania w kolekcjonowaniu i restauracji, a przede wszystkim sposobem na spędzanie wolnego czasu.
W tym wszystkim staramy się, aby w naszej pasji nie popaść w bierne zbieractwo, które cieszy oko właściciela i nikogo więcej.
W myśl zasady, że nasze motocykle żyją wraz z nami, dzięki nam mają swój charakter i dzięki nam przeżywają ponownie lata swojej świetności, staramy się, aby nie stały bezczynnie w garażach strzeżone przed okiem ciekawskiej gawiedzi. Staramy się pokazywać je publicznie podczas organizowanych przez nas imprez.
Uczestnikom naszych imprez dajemy niepowtarzalną okazję zobaczenia unikatowych motocykli zabytkowych oraz zmagań motocyklistów dosiadających leciwych maszyn. Imprez, gdzie historia nabiera nowego wymiaru w tętniących życiem mechanizmach, zaskakując sprawnością pojazdów naszych dziadków zwinnie pokonujących zakręty, jak za najlepszych swoich czasów.
Mamy nadzieję, że tym wszystkim, którym bliskie sercu są motocykle zabytkowe, zakręcą one łezkę wspomnień, a tych którzy patrzyli na nie z pogardą, wprawią w zdumienie i zmuszą do szacunku.

Dla nas motocykle, a zabytkowe szczególnie, to najlepszy pretekst, aby poznawać fascynujących ludzi.

Zapraszamy więc do kontaktu z nami i na organizowane przez nas imprezy.
© LGW Partyzant